قیمت آبمیوه

لیست قیمت آبمیوه

شما می توانید لیست قیمت آبمیوه 100 درصد خالص با پروانه بهداشت را در این بخش مشاهده نمایید:

آبمیوه وزن هر بسته قیمت هر بطری ( باکس 6 عددی) به تومان قیمت هر عدد زیر کارتن    (تکی)     به تومان
آب آلبالو بطری 1/5  لیتری 75,000 83,000
آب زغال اخته طبیعی بطری 1/5  لیتری 105,000 117,000
لیست قیمت آبمیوه بروز رسانی شده در تاریخ 1402/03/16
پودر بستنی قیفی

آبمیوه ان اف سی (آبمیوه های NFC) آبمیوه هایی طبیعی بدون هیچ مواد افزودنی حتی آب هستند ، در این آبمیوه به هیچ عنوان از کنسانتره استفاده نمی شود و همان آب میوه را بسته بندی و در اختیار عموم قرار می دهند.این روش به دلیل اینکه میوه هیچ حرارتی ندیده و مواد افزودنی به آن اضافه نشده است ، آبمیوه همان طعم و عطر واقعی و تازه را به شما میدهد.

نحوه ی تولید آبمیوه ان اف سی NFC

برای تهیه ی آبمیوه های NFC نیز همانند آبمیوه های FC شست و شو داده می شوند و سپس وارد مرحله ی آبگیری می شوند. در این مرحله مانند مرحله ی قبل آب میوه بطور کامل گرفته می شود و اینبار مستقیما وارد مرحله ی پاستوریزاسیون شده و بعد از آن در بشکه هایی داخل سردخانه با دمایی منفی 18 درجه قرار می گیرد تا در زمان مناسب درون بطری ریخته شده و در اختیار عموم قرار گیرد.

این روش یکی از بهترین روش های تهیه ی آبمیوه است که کمترین آسیب را به ویتامین ها و طعم و عطر آبمیوه می رساند و در تمام فصول می توان همان طعم واقعی و تازه را برای شما به ارمغان آورد.

آبمیوه ان اف سی

All rights of this website belong to Perperuk Food.کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مواد غذایی پرپروک می باشد.جميع حقوق هذا الموقع تنتمي إلى شركة بربروك للمنتجات الغذائية.