آبمیوه ان اف سی

آبمیوه ان اف سی (آبمیوه های NFC) آبمیوه هایی طبیعی بدون هیچ مواد افزودنی حتی آب هستند ، در این آبمیوه به هیچ عنوان از کنسانتره استفاده نمی شود و همان آب میوه را بسته بندی و در اختیار عموم قرار می دهند.این روش به دلیل اینکه میوه هیچ حرارتی ندیده و مواد افزودنی به آن اضافه نشده است ، آبمیوه همان طعم و عطر واقعی و تازه را به شما میدهد.

آبمیوه ان اف سی

انواع آبمیوه ان اف سی NFC پرپروک

آبمیوه ان.اف.سی آلبالو

آبمیوه ان.اف.سی آلبالو

آبمیوه ان اف سی آلبالو

آبمیوه ان.اف.سی زرشک

آبمیوه ان.اف.سی زرشک

آبمیوه ان اف سی زرشک

آبمیوه ان.اف.سی انار

آبمیوه ان.اف.سی انار

آبمیوه ان اف سی انار

نحوه ی تولید آبمیوه ان اف سی NFC

برای تهیه ی آبمیوه های NFC نیز همانند آبمیوه های FC شست و شو داده می شوند و سپس وارد مرحله ی آبگیری می شوند. در این مرحله مانند مرحله ی قبل آب میوه بطور کامل گرفته می شود و اینبار مستقیما وارد مرحله ی پاستوریزاسیون شده و بعد از آن در بشکه هایی داخل سردخانه با دمایی منفی 18 درجه قرار می گیرد تا در زمان مناسب درون بطری ریخته شده و در اختیار عموم قرار گیرد.

این روش یکی از بهترین روش های تهیه ی آبمیوه است که کمترین آسیب را به ویتامین ها و طعم و عطر آبمیوه می رساند و در تمام فصول می توان همان طعم واقعی و تازه را برای شما به ارمغان آورد.

شما می توانید کلیه سوالات خود را درباره آبمیوه های NFC از ما بپرسید:

The last comment and 9 other comment(s) need to be approved.
5 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

All rights of this website belong to Perperuk Food.کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مواد غذایی پرپروک می باشد.جميع حقوق هذا الموقع تنتمي إلى شركة بربروك للمنتجات الغذائية.